<
            
İlçemizin Eğitim Sorunları Masaya Yatırıldı - T.C. PALU KAYMAKAMLII
İlçemizin Eğitim Sorunları Masaya Yatırıldı
Bugün Kaymakamımız Sayın Mehmet ÖZTÜRK başkanlığında yapılan toplantıda ilçemizdeki eğitim sorunları masaya yatırıldı.
Bu haber 1434 defa okundu ve 15/12/2016 tarihinde eklendi.

       Kaymakamımız Sayın Mehmet ÖZTÜRK başkanlığındaki toplantıya İlçe Milli Eğitim Müdürü Fahri ALAKAŞ, okul müdürleri ve müdür yardımcıları, okul-aile birliği başkan ve üyeleri, eğitimle ilgili sivil toplum örgütleri, veliler katıldı.

      Kaymakamımız yaptığı konuşmada ilçemizin eğitim konusunda istenilen düzeyde olmadığını belirterek başarının elde edilmesi için neler yapılabileceğini istişare etmek amacıyla toplanıldığı ifade etti. Eğitim sistemi içinde olan herkesin sorumluluk duyması gerektiğini belirterek öğrenci velilerimizin daha duyarlı olması gerektiğini vurguladı. İlçemizde okullarımızın genel itibarıyla fiziki durumlarının iyi olduğunu, sınıf mevcutlarının birebir ilgilenmeye müsait olduğunu, okul idareci ve öğretmenlerinin gayretlerinin olduğunu dile getirerek biraz daha duyarlılık ve sorumlulukla başarının rahatlıkla elde edilebileceğini belirtti. Bu toplantıda tespit edilen sorunların giderilmesi için çalışma başlatacaklarını söyledi.

        Okul-Aile Birliği yönetim kurulu başkan ve üyelerinin, öğrenci velilerinin, okul idarecilerinin konuyla ilgili sorun ve sorularıyla toplantı sona erdi.

 
 
 
2014 - 2016 © Copyright.
Tüm haklarý Palu Kaymakamlýðý'na aittir.
Tasarým izinsiz kullanýlamaz.